Hale namiotowe - Producent Konplan

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą związaną z halami namiotowymi szytymi na miarę.

PPHU Konplan jako producent hal namiotowych z okolic miasta Konin stara się zachować najniższe ceny w kraju, nie tracąc na jakości.
Firmom, osobom prywatnym z Konina czy okolic oferujemy hale namiotowe naszej produkcji w korzystnej cenie oraz z racji podobnej lokalizacji konsultacje na miejscu u nas w siedzibie firmy Konplan.
Nasze hale mogą się świetnie sprawdzić jako sale okolicznościowe, magazyny itp.
Nasze obiekty halowe mają bardzo szerokie zastosowanie praktycznie w każdej branży i mogą być stawiane niezależnie od podłoża i w krótkim czasie.
Przedstawiamy ostatnio wykonana halę w Koninie, zobacz tutaj.
Jak trudno to pogodzić tylko my wiemy jednak udaje to nam się od wielu lat. Zależy nam na jakości wykonania i najlepszych materiałach, bardzo wytrzymałych i trwałych.

Łatwość i szybkość montażu hali namiotowej oraz lekkość tego typu konstrukcji sprawiają, że tego typu hale doskonale sprawdzają się w przypadku konieczności postawienia obiektów tzw. tymczasowych.
Hale namiotowe projektowane i tworzone przez naszą firmę są nieodzowne i nie do zastąpienia jako powierzchnie magazynowe, hale produkcyjne, które możemy dostarczyć i zamontować dla naszych Klientów w bardzo krótkim czasie.

Hale produkcyjne

Namioty halowe wykonywane przez Konplan mogą doskonale służyć jako miejsca do produkcji w różnych branżach.
Zaletą tego rodzaju specjalnie wzmacnianych hal jest bardzo wysoka odporność pogodowa i wytrzymałość
co sprawia że przysłowiowa taśma produkcyjna może funkcjonować 24h zupełnie niezależnie od panujących na zewntąrz niej warunków.

Hale do wykorzystania w rolnictwie

Hale namiotowe w rolnictwie sprawdzają się świetnie, ponieważ kosztują o wiele mniej niż budowa tradycyjnej hali murowanej z cegieł czy pustaków i jest równie trwała. Można w takich halach przechowywać siano, kiszonki czy słomę, czyli wszystko to co w rolnictwie jest wytwarzane. Tego typu hale mogą posiadać ogrzewanie czy też klimatyzację co pozwala na hodowlę zwierząt czy podobne zastosowania.

Hale sportowe

Oferowane przez producenta  hal Konplan hale sportowe to rozwiązanie dla tych inwestorów, którzy chcą w szybki sposób postawić obiekt sportowy w stosunkowo niskiej cenie. Taka hala namiotowa może miec wiele zastosowań. Ogrzewana i klimatyzowana hala może służyć np. jako hala do piłki nożnej, siatkówki czy tenisa, lub jako sala treningowa wykorzystywana do uprawiania sportów walki.

Hale magazynowe lub logistyczne

Produkujemy również hale przeznaczone typowo do magazynowania, są one specjalnie wzmacniane w zależności od przechowywanych produktów, mogą być wysokie na tyle aby można w nie wjeżdżać tirem w celu rozładunku. W logistyce sa takie hale również wykorzystywane do parkowania floty aut.

Hale spożywcze

Jak sama nazwa wskazuje to obiekty halowe do przechowywania produktów spożywczych wszelkiego rodzaju. Pomieszczenie może być klimatyzowane co zapewni odpowiednią porządaną temperaturę i wilgotność powietrza wskazaną dla danego towaru.

Poniżej przedstawiamy ich rodzaje:

Hale namiotowe dwuspadowe PVC, 

Hale namiotowe jednospadowe PVC, 

Hale namiotowe łukowe PVC,

Hale dwuspadowe trapez,

Hale jednospadowe trapez,

Hale stalowe

Wyżej wymienione rodzaje hal namiotowych są odpowiedzią na zapytania i obecne wymagania Klientów, którzy wykorzystują je do różnych celów, dlatego muszą być one zróżnicowane pod względem wyglądu, krztałtu konstrukcji nośnej, rodzaju okrycia, wymiarów ale również wytrzymałości, w zależnie od ich przeznaczenia oraz wymagań i oczekiwań naszych odbiorców.

Konplan jako producent hal namiotowych to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm, osób prywatnych, które chcą w szybkim czasie uzyskać dużą powierzchnię magazynową, wystawową itp.

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne. Stawiamy hale namiotowe, stalowe szyte na Twoją miarę.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij

Array
(
)
Array
(
)