Hale stalowe

Możliwości: Hale stalowe i konstrukcje stalowe to charakteryzujące się dużą trwałością konstrukcje o charakterze stałym. Zastosowane rozwiązania pozwalają na wznoszenie hal o dużej powierzchni, bez koniczności użycia wewnętrznych podpór konstrukcji i bardziej efektywne wykorzystanie powierzchni. Hale stalowe doskonale sprawdzają się jako przestrzeń magazynowa, produkcyjna ale również jako np. przestrzeń handlowa lub biurowa. Oferujemy również stalowe konstrukcje dachowe, przeznaczone na wcześniej przygotowane zabudowy murowane.


 
Bezpieczeństwo: Konstrukcja stalowa nośna hali stalowej jest niezwykle sztywna i wytrzymała. Poszycie, wykonane z blachy trapezowej lub płyt warstwowych odporne jest na trudne warunki atmosferyczne. Zarówno konstrukcja stalowa jak i izolacja oraz poszycie hali spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa w zakresie odporności na śnieg, wiatr i wilgoć oraz posiadają atesty niepalności.

Montaż: Ze względu na trwały charakter konstrukcji stalowej, teren przeznaczony pod postawienie hali stalowej, musi być uprzednio przygotowany, wyrównany i uzbrojony. Hale stalowe, konstrukcje stalowe charakteryzują się możliwością ich demontażu i montażu w innej lokalizacji, późniejszej rozbudowy, przebudowy lub zmiany przeznaczenia.
 

Cechy charakterystyczne hal i konstrukcji stalowych:

·         Szerokość od 10 m do 30 m bez konieczności użycia wewnętrznych podpór konstrukcji HAL STALOWYCH

·         Szerokość powyżej 30 m z zastosowaniem podpór wewnętrznych

·         Wysokość ściany bocznej: od 3m do 10m

·         Długość: od 20m do dowolnej długości

·         Poszycie: Blacha trapezowa, płyta warstwowa z wkładem poliuretanowym lub styropianowym.

·         Dodatkowe wyposażenie:  dodatkowe bramy, drzwi wejściowe, okna, świetliki dachowe,


Hale stalowe – gdzie możemy wybudować?

Ze wszystkich hal stalowych, jakie możemy znaleźć w Internecie, rozróżniamy przede wszystkim hale fabryczno-przemysłowe, magazynowe oraz hale targowo-handlowe. Z nich oczywiście dwa pierwsze zastosowania są najbardziej powszechne.

Wracając jednak do pytania, warto zastanowić się czy hale stalowe można wybudować wszędzie. Oczywiście odpowiedź jest przecząca, albowiem są to konstrukcje, które można wybudować jedynie posiadając odpowiednie pozwolenia budowlane, w tym również decyzje dotyczące zagospodarowania terenu.

Hala stalowa jest idealnym rozwiązaniem do prowadzenia biznesu, a dodatkowym atutem jest możliwość jej dość szybkiego montażu jak i ewentualnego demontażu.

Nie każdy wie że hale stalowe można wybudować nawet w 30 dni. To wyjątkowo krótki okres czasu jak na obiekty o tak dużych powierzchniach. Tym bardziej, że wszelkiego rodzaju hale stalowe to wyjątkowo mocne i trwałe konstrukcje budowlane, wykonane z jednego z solidniejszych materiałów budowlanych.

Nawet jeżeli my sami w takich halach nie będziemy prowadzić działalności gospodarczej, to z pewnością uda nam się je szybko i korzystnie wynająć bądź sprzedać innym przedsiębiorcom. Cała gospodarka złożona jest z firm które potrzebują powierzchni użytkowych, dlatego właśnie budowanie hal stalowych jest tak korzystne i opłacalne dla wszystkich.

Przemysł a więc wszelkiego rodzaju firmy wciąż będą się rozwijać, a tym samym do ich rozwoju będą potrzebne coraz to nowocześniejsze, większe i zmodernizowane hale stalowe. Tego rodzaju obiekty to dobra i bezpieczna inwestycja.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij

Array
(
)
Array
(
)