Skip to content

Hala namiotowa, magazynowa
Opole №11199

Dach: dwuspadowy
Wymiary: 20.00m x 25.00m
Powierzchnia: 500 m2
Poszycie: blacha trapezowa

Klasyczna i stosunkowo niewielka hala magazynowa, jaka została stworzona dla firmy z Opola, okazała się naprawdę poważnym wsparciem dla jej działalności.

Klienci byli szczególnie zadowoleni z czasu, w jakim hala magazynowa powstała, ponieważ krótki czas realizacji umożliwił im skorzystanie z okazji rynkowych, jakie nie istniałyby przez dłuższy okres. W ten sposób Konplan szczególnie przyczynił się do sukcesu rynkowego swojego partnera biznesowego.

Wsparcie dla firm z Opola

Takie historie bynajmniej nie są rzadkością, ponieważ hale namiotowe przygotowywane przez firmę Konplan stanowią doskonały sposób na rozwijanie możliwości przedsiębiorstwa i pozwalają im na powiększanie dostępnych dla nich opcji. Wykorzystana w tej realizacji blacha trapezowa pozwoliła na wyjątkowo szybkie prace i sprawiła, że hala była gotowa niedługo po rozpoczęciu pracy.

Blacha to także materiał, który pomimo swojej niewielkiej wagi jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu przedsiębiorstwo z Opola – partner Konplan planuje wykorzystywanie swojej nowej konstrukcji przez długi czas, a w planie jest druga podobna hala namiotowa.

Jakość to podstawa

Warto w tym miejscu podkreślić, że hale namiotowe są w stanie zapewnić warunki działania niezgorsze od klasycznych nieruchomości pod warunkiem wszakże, że są one budowane w sposób zapewniający zachowanie odpowiednich norm i standardów.

Realizacje firmy Konplan to zawsze jakość na najwyższym poziomie i znakomity efekt nie mający sobie równych.

Konplan – producent hal magazynowych, namiotowych i stalowych. Istniejemy na rynku polskim już od 2005 roku.

Copyright 2023 PPHU Konplan

Budowa serwisu i pozycjonowanie ACTIVATE