Skip to content

Hala namiotowa, magazynowa
Łódź №16111

Dach: jednospadowy
Wymiary: 25.00m x 40.00m
Powierzchnia: 1000 m2
Poszycie: plandeka

Kryta plandeką hala z jednospadowym dachem, została stworzona jako alternatywa dla projektu rozbudowy nieruchomości, będących w posiadaniu przedsiębiorcy z Łodzi .

Tego typu hale namiotowe stanowią rozwiązanie zawsze wtedy, kiedy hala namiotowa może zostać oparta o istniejącą już, solidną nieruchomość i w zależności od potrzeb klienta stanowić integralne rozszerzenie tej nieruchomości, albo mieć charakter dodatkowej przestrzeni oddzielonej od głównej nieruchomości.

W tym wypadku istniało doskonałe oparcie, dzięki czemu kryta plandeką hala magazynowa ma aż dwadzieścia pięć metrów szerokości, co dla wielu technologii budowania hal namiotowych jednospadowych stanowi granicę technologiczną.

Hale magazynowe i nie tylko

Prezentowana hala namiotowa powstała w Łodzi, łączy w sobie kilka możliwości równocześnie. Stanowi ona bowiem po części halę magazynową, w której firma przechowuje materiały wykorzystywane w swojej codziennej pracy, a po części stanowi rozszerzenie możliwości budynku produkcyjnego, o który się opiera.

Dla hal namiotowych produkowqanych przez firmę Konplan nie jest to nic nadzwyczajnego, ponieważ możliwości oferowane przez zastosowanie nowoczesnych technologii są bardzo bogate.

Hale namiotowe dla każdego

Bardzo ważne jest to, że firma Konplan oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie realizowania inwestycji w Łodzi związanych z halami namiotowymi.

Potencjalny klient wcale nie musi wiedzieć dokładnie, czego tak naprawdę chce. Wszystko to zostanie ustalone z konsultantami Konplan i zostanie wybrana najlepsza opcja.

Konplan – producent hal magazynowych, namiotowych i stalowych. Istniejemy na rynku polskim już od 2005 roku.

Copyright 2023 PPHU Konplan

Budowa serwisu i pozycjonowanie ACTIVATE