Skip to content

Hala magazynowa
Warszawa №16653

Dach: dwuspadowy
Wymiary: 25.00m x 75.00m
Powierzchnia: 1875m2
Poszycie: plandeka, płyty PCV

Bardzo wymagający przedsiębiorca z Warszawy zlecił firmie Konplan zrealizowanie hali namiotowej o profilu magazynowym z dachem dwuspadowym i poszyciem z plandeki oraz płyt PCV.

Inwestycję udało się zrealizować w rekordowym czasie dzięki szerokiemu doświadczeniu ekipy Konplan oraz wykorzystywaniu tylko najlepszych komponentów. Jak przystało ma miasto stołeczne, stworzona hala namiotowa okazała się produktem o jakości światowej.

Znakomita opcja dla całej Warszawy

Wszystkie firmy i instytucje z Warszawy oraz jej okolic powinny rozważyć możliwość korzystania z hal namiotowych oferowanych przez firmę Konplan, ponieważ w praktyce nie ma lepszego i bardziej efektywnego rozwiązania problemów braku przestrzeni niezależnie od tego, czy chodzi tutaj o typową przestrzeń magazynową, czy na przykład o przestrzeń, która pozwoli organizować imprezy.

Nawet duże inwestycje mogą zostać przeprowadzone sprawnie i gotowy efekt, jeśli tylko zostaną zastosowane materiały to uwzględniające, będzie naprawdę ładny.

To nie pierwsza taka inwestycja

Prezentowana tutaj hala namiotowa bynajmniej nie jest pierwszą realizacją, jaką firma Konplan wykonała dla przedsiębiorstwa z Warszawy. Renoma firmy jest coraz lepsza i stołeczne przedsiębiorstwa przekazują sobie o niej informacje bezpośrednio między sobą.

Hale namiotowe są znakomitym pomysłem w wielu branżach i pozwalają się doskonale rozwijać zupełnie różnym przedsiębiorstwom.

Konplan – producent hal magazynowych, namiotowych i stalowych. Istniejemy na rynku polskim już od 2005 roku.

Copyright 2023 PPHU Konplan

Budowa serwisu i pozycjonowanie ACTIVATE