Skip to content

Hala magazynowa
Żary №18564

Dach: dwuspadowy
Wymiary: 15.00m x 35.00m
Powierzchnia: 525 m2
Poszycie: plandeka, blacha trapezowa

Hala magazynowa o wymiarach 15 x 35 m wykonana w Żarach dla prywatnego inwestora na potrzeby magazynowania części rolniczych.

Jak wynika z powyższej charakterystyki, poszycie hali jest wykonane z dobrej jakości plandeki oraz blachy trapezowej z dachem dwuspadowym. Wszystkie te czynniki wpływają na właściwe użytkowanie hali, a co za tym idzie również wysokie bezpieczeństwo osób, przebywających na jej terenie.

Oferta skierowana do przedsiębiorców z Żarów

Firma Konplan produkuje hale namiotowe właściwe dla przedsiębiorców z Żarów, a dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, klienci mogą dostosować tego rodzaju hale do własnych potrzeb oraz indywidualnej charakterystyki realizacji zamówienia.

Wysoka jakość to podstawa

Przykładowe realizacje hal namiotowych firmy Konplan wskazują na ich szerokie zastosowanie. Postawiliśmy już wiele magazynów, nowoczesnych obiektów handlowych, hal sportowych czy hal z przeznaczeniem na organizacje imprez okolicznościowych. Wysoka jakość usług sprawia, że przedsiębiorcy z Żarów chętnie do nas wracają.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie, a hala magazynowa o podanych powyżej rozmiarach to tylko przykład jednego z wielu zrealizowanych projektów w Żarach.

Konplan – oferta skierowana do klienta z Żarów

Bogata oferta marki Konplan to hale przemysłowe, sportowe, magazynowe oraz hale z przeznaczeniem pod imprezy okolicznościowe. Dzięki możliwości wprowadzenia ogrzewania, hale namiotowe znajdują swoje zastosowanie również w okresie zimowym.

Firmy z Żarów mogą skorzystać z bogatej oferty na hale namiotowe, dzięki czemu zyskają dodatkową powierzchnię, niezbędną do prowadzenia biznesu.

Konplan – producent hal magazynowych, namiotowych i stalowych. Istniejemy na rynku polskim już od 2005 roku.

Copyright 2023 PPHU Konplan

Budowa serwisu i pozycjonowanie ACTIVATE