Skip to content

Hala namiotowa – magazynowa
Białystok №22243

Dach: dwuspadowy
Wymiary: 25.00m x 25.00m
Powierzchnia: 625 m2
Poszycie: płyty PCV

Niewielka hala magazynowa dla przedsiębiorcy z Białegostoku powstała niedługo po tym, kiedy do firmy Konplan zgłosili się przedstawiciele spółdzielni rolniczej, zainteresowani sposobami na przechowywanie swoich produktów rolnych.

Doradzona im została właśnie hala magazynowa z dwuspadowym dachem, który wraz z poszyciem z płyt PCV pozwala na stworzenie odpowiedniego, w pełni kontrolowanego mikroklimatu we wnętrzu hali namiotowej. W ten sposób ich produkty rolne mogły być przechowywane w optymalnych dla nich warunkach.

Przedsiębiorca rolny z Białegostoku pojawił się w firmie Konplan niedługo przed zbiorami, a kiedy zbiory się zaczęły, czekała na niego już gotowa hala namiotowa.

W krótkim czasie

Gigantyczną zaletą oferowanych przez firmę Konplan hal namiotowych jest to, że od momentu podjęcia decyzji o ich postawieniu do momentu, w którym można rozpocząć korzystanie z hali, mija bardzo krótki czas.

Wiele zależy tutaj oczywiście od przeznaczenia hali i od tego, czy będzie ona wykorzystywana przez cały rok, co jednak w niczym nie zmienia faktu, że czas inwestycji w hale namiotowe z czasem inwestycji w klasyczne nieruchomości budynkowe jest nieporównywalny.

Zdarza się, że załatwianie przedsiębiorcy z Białegostoku pozwoleń na budynek zajmuje znacznie więcej czasu od wzniesienia kompletnej, w pełni użytecznej hali namiotowej. Tym bardziej, że specjaliści firmy Konplan są w stanie zaoferować odpowiednie wsparcie w zakresie wszystkich formalności związanych z legalizacją hal namiotowych realizowanych przez naszą firmę.

Konplan – producent hal magazynowych, namiotowych i stalowych. Istniejemy na rynku polskim już od 2005 roku.

Copyright 2023 PPHU Konplan

Budowa serwisu i pozycjonowanie ACTIVATE