Skip to content

Hala namiotowa
Kraków №45590

Dach: wielospadowy
Wymiary: 25.00m x 60.00m
Powierzchnia: 1500 m2
Poszycie: plandeka

Wykonana dla dużej firmy handlowej w Krakowie hala magazynowa była dla zamawiającego  przedsiębiorcy jedyną dostępną finansowo możliwością stworzenia dodatkowej przestrzeni magazynowej, bezpośrednio przy innych obiektach wykorzystywanych przez tę firmę.

Oferta firmy Konplan okazała się dla przedsiębiorcy z Krakowa doskonałą inwestycją.

Rozmiary hali zostały dobrane dokładnie do potrzeb przedsiębiorcy, dzięki czemu możliwe było zminimalizowanie kosztów, jak również zajęcie tylko takiej przestrzeni, jaka była konieczna ze względu na potrzeby magazynowe.

Poszycie z plandeki

Wykorzystana w realizacji plandeka stanowi znakomite zrównoważenie kwestii odnoszących się do wytrzymałości oraz izolacyjności, które zawsze stoją w sprzeczności z ceną.

Dla każdego przedsiębiorstwa z Krakowa wyważenie tych kwestii musi być priorytetem i Konplan dba o to, by odbywało się to w sposób bezbłędny.

Hale magazynowe i inne

Hale magazynowe nie są oczywiście jedyną propozycją firmy Konplan. Hale namiotowe pozwalają szybko i bardzo sprawnie tworzyć dodatkową przestrzeń dla firm, co przekłada się na umożliwienie im skuteczniejszego działania. Warto zgłosić się ze swoimi potrzebami do firmy Konplan i zapytać, jakie są możliwości ich realizacji.

Namioty halowe są w stanie zaoferować naprawdę wiele za niewielkie pieniądze i to w bardzo krótkim czasie, a wiedza o ich możliwościach cały czas jest jeszcze bardzo ograniczona. Warto przełamać ten stan i uzyskać przewagę konkurencyjną dla swojej firmy.


Konplan – producent hal magazynowych, namiotowych i stalowych. Istniejemy na rynku polskim już od 2005 roku.

Copyright 2023 PPHU Konplan

Budowa serwisu i pozycjonowanie ACTIVATE