TEL.: 509 244 152 | E-MAIL: info@konplan.pl

Hala namiotowa
Krotoszyn №13667

Dach: dwuspadowy
Wymiary: 35.00m x 90.00m
Powierzchnia: 3 150m2
Poszycie: plandeka, blacha trapezowa

Ogromna hala namiotowa o wymiarach 35 x 90 metrów, przygotowana na potrzeby działającej w Krotoszynie prężnej firmy może wydawać się bardzo dużym wyzwaniem, ale firma Konplan ma na swoim koncie nawet większe realizacje tego typu.

Wzniesiona hala ma charakter hali magazynowej, co oznacza, że wymagania techniczne w stosunku do niej są stonkowo ograniczone i praca nad jej konstrukcją może być nie tylko ekspresowa, ale też daje bardzo duże pole do adaptacji.

Jakość w niskiej cenie

Co ogromnie ważne, współpraca z firmą Konplan pozwoliła przedsiębiorcy z Krotoszyna na stworzenie naprawdę dużej inwestycji zapewniającej ogromną ilość przestrzenni magazynowej dla tego prężnego przedsiębiorstwa.

Uzyskanie tak dużej powierzchni klasycznymi metodami wykraczałoby bardzo daleko poza możliwości tej firmy, a do tego hala namiotowa mogła stanąć bezpośrednio obok siedziby firmy. Związane to było także z minimalną biurokracją, ponieważ hala namiotowa to nie budynek i zasady jej wznoszenia są wyraźnie inne.

Bardziej zaawansowane konstrukcje

Nie należy z tego wyciągać wniosku, że hale namiotowe oferowane przez firmę Konplan to tanie i proste propozycje. Takie elementy są oczywiście bardzo ważną częścią oferty, ponieważ te dwa aspekty to kluczowe kwestie dla istnienia technologii hal namiotowych, ale specjaliści z firmy Konplan są w stanie zaoferować ptzedsiębiorcom z Krotoszyna znacznie bardziej złożone propozycje umożliwiające dużo więcej niż tylko proste magazynowanie towarów.