Skip to content

Hala namiotowa
Konin №17443

Dach: jednospadowy
Wymiary: 10.00m x 50.00m
Powierzchnia: 500 m2
Poszycie: plandeka, płyta izolacyjna

To przykładowa hala namiotowa o powierzchni 500 m2, która została zbudowana w miejscowości Konin z przeznaczeniem dla standardowej wielkości przedsiębiorstwa.

Pokrycie hali namiotowej wykonane jest z wysokiej jakości plandeki jak również płyty izolacyjnej, dzięki czemu hala namiotowa jest budynkiem stabilnym oraz oferującym pełny komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Dla lokalnych inwestorów z Konina

Inwestorzy z Konina mogą skorzystać z bogatej oferty firmy Konplan. Tego rodzaju hale namiotowe produkowane są z najwyższej jakości materiałów i na indywidualne zamówienie Klienta, z uwzględnieniem jego specyficznych potrzeb, oraz charakterystyki wykonania.

Stawiamy na wysoką jakość

Hale namiotowe doskonale nadają się pod magazyny, obiekty sportowe, sale konferencyjne czy weselne, oraz jako uzupełnienie już istniejących budynków danego przedsiębiorstwa. Przede wszystkim stawiamy na jakość wykonywanych usług, a czas jest dla nas kluczowym wyznacznikiem, dlatego realizacje wykonywane są w wyjątkowo krótkim terminie.

Hala namiotowa jednospadowa to tylko jeden z przykładów naszych realizacji. Przedsiębiorcy z Konina mogą wybierać w różnorodnych halach namiotowych, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.

Bogata oferta firmy Konplan

Firma Konplan w swojej ofercie posiada hale magazynowe, przemysłowe, imprezowe, sportowe, a dodatkowym atutem jest możliwość ogrzewania ich, dzięki czemu wykorzystywane są przez firmy przez okrągły rok.

Zachęcamy przedsiębiorców z Konina do zapoznania się z ofertą na hale całoroczne, dzięki której mogą korzystać z dodatkowej powierzchni nawet podczas zimowych pór roku.

Konkurencyjne ceny

Kolejnym atutem firmy Konplan są konkurencyjne ceny, o czym mogą się przekonać również firmy z Konina. Wysokiej jakości hale namiotowe prezentowane na naszej stronie, wycenimy indywidualnie według potrzeb Klienta.

Konplan – producent hal magazynowych, namiotowych i stalowych. Istniejemy na rynku polskim już od 2005 roku.

Copyright 2023 PPHU Konplan

Budowa serwisu i pozycjonowanie ACTIVATE