Skip to content

Hala namiotowa
Toruń №19908

Dach: wielospadowy
Wymiary: 40.00m x 40.00m
Powierzchnia: 800 m2
Poszycie: plandeka

Hala namiotowa o powierzchni 800 m2 dla przedsiębiorcy z Torunia, została stworzona w celu umożliwiania mu przyjmowania gości pod zadaszeniem. Docelowo będzie to restauracja letnia, której towarzyszyć będzie typowy ogródek ze stolikami i parasolkami otoczony zielenią.

Całość jest bardzo ładna i mogła powstać także w innej kolorystyce. Plandekę do wykonania poszycia wybrano ze względu na to, że jest to materiał najtańszy, ładny oraz w zupełności wystarczający do takich zastosowań, jakie zostały wybrane.

Klient w zadziwiająco prosty sposób uzyskał potrzebne mu przestrzenie i do tego nie musiał martwić się kwestiami pozwolenia na budowę, ponieważ wszystkie tego typu formalności można było załatwiać w oparciu o ułatwione procedury.

Hala namiotowa – to proste rozwiązanie

Oferowane przez Konplan hale namiotowe to naprawdę proste rozwiązania. Hala namiotowa w Toruniu powstała w rekordowym czasie. W czasie, w którym w zasadzie nie było najmniejszych nawet możliwości postawienia czegokolwiek innego, o nawet odrobinę podobnej funkcjonalności.

Popularność hal namiotowych

W okolicach Torunia, miasta znanego z karczm i przydrożnych zajazdów, hale namiotowe nastawione na przyjmowanie gości, a nawet na organizowanie w nich uroczystości, pojawiają się coraz częściej.

Ich zbudowanie może się odbywać w oparciu o uproszczone procedury, więc nie tylko technologie są tutaj proste, ale także nie ma większego problemu z zalegalizowaniem całej inwestycji.

Wiele możliwości dla przedsiębiorców z Torunia

Opcje podobne do tej, która powstała w Toruniu, to oczywiście tylko czubek góry lodowej. Obecnie Konplan jest w stanie wznosić hale namiotowe także o przeznaczeniu przemysłowym czy magazynowym.

Konplan – producent hal magazynowych, namiotowych i stalowych. Istniejemy na rynku polskim już od 2005 roku.

Copyright 2023 PPHU Konplan

Budowa serwisu i pozycjonowanie ACTIVATE