Skip to content

Hala namiotowa
Kalisz №36650

Dach: dwuspadowy
Wymiary: 30.00m x 40.00m
Powierzchnia: 1200 m2
Poszycie: plandeka, blacha trapezowa

Całoroczna hala z dachem dwuspadowym, która została wykonana w Kaliszu, jest rozwiązaniem jak najbardziej typowym dla hal namiotowych, chociaż może się wydawać nietypowa dla osób, które nie miały styczności z technologiami oferowanymi przez firmę Konplan.

Hala namiotowa dla przedsiębiorcy z Kalisza została stworzona jako warsztat, w którym pracę wykonuje przez cały rok zespół ludzi. Podkreślmy, że jest to prawie zwykła hala namiotowa. Prawie zwykła, ponieważ zastosowano w niej specjalne wzmocnienia oraz ogrzewanie.

Hale namiotowe na cały rok

Propozycja hal namiotowych jest rozwiązaniem, które jest w stanie bez najmniejszych problemów konkurować z budynkami. Współczesne hale namiotowe z oferty Konplan są bowiem przygotowane do tego, by w pełni służyć przez cały rok.

Są w stanie wytrzymać nawet ponad sto kilogramów śniegu na każdy metr kwadratowy dachu, co oczywiście wymaga odpowiedniego przygotowania, ale jest jak najbardziej możliwe. Dlatego trzeba zapomnieć o stereotypie prostych, tanich, ale za to bardzo mało wytrzymałych i niezbyt użytecznych hal namiotowych.

Prezentowana hala namiotowa w Kaliszu pokazuje, że coś takiego to echo odległej przyszłości.

Jakość i standard hal namiotowych

Uzyskanie założonych celów możliwe jest oczywiście tylko wtedy, jeśli zrealizowane są odpowiednie standardy.

Firma Konplan korzysta tylko z odpowiednich materiałów przy konstrukcji hal namiotowych, dobiera je w odpowiedni sposób oraz dba o to, by wszystkie elementy zostały połączone we właściwy sposób.

Jakość to oczywiście nie tylko staranność, ale także doświadczenie, które firma Konplan posiada. Doświadczenie jest szczególnie ważne na etapie planowania inwestycji.

Konplan – producent hal magazynowych, namiotowych i stalowych. Istniejemy na rynku polskim już od 2005 roku.

Copyright 2023 PPHU Konplan

Budowa serwisu i pozycjonowanie ACTIVATE