Skip to content

Hala namiotowa
Rzeszów №44467

Dach: wielospadowy
Wymiary: 20.00m x 70.00m
Powierzchnia: 1400 m2
Poszycie: plandeka, blacha trapezowa

Zaprezentowana hala namiotowa o powierzchni 1400 m2 nie należy do najprostszych realizacji, jakie przyszło wykonywać specjalistom firmy Konplan. Została ona wykonana dla przedsiębiorcy z Rzeszowa na bardzo specyficzne zlecenie firmy z sektora przemysłowego.

W hali namiotowej odbywa się działalność produkcyjna inwestora z Rzeszowa i jest ona prowadzona na pełnych obrotach.

Wielkie możliwości hal Konplan

Chociaż hale namiotowe mogą kojarzyć się z konstrukcjami słabymi i niestabilnymi, w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej.

Firma Konplan posiada bogate doświadczenie z realizacjami przeznaczonymi dla firm produkcyjnych, które w halach namiotowych prowadzą pełną produkcję wytwórczą.

Istnieją tutaj oczywiście pewne ograniczenia i nie wszystko może być wytwarzane w halach namiotowych, ale nawet połączenie blachy trapezowej i odpowiednio dobranej plandeki jest w stanie zaoferować szereg możliwości. Istnieje też opcja wykorzystania bardziej wytrzymałych materiałów. Wszystko zawsze jest dostosowywane do potrzeb zamawiającego halę.

Niskie ceny dla przedsiębiorstw z Rzeszowa

Firma Konplan szczyci się tym, że każdemu klientowi jest w stanie zaoferować rozwiązanie jego problemu, które będzie bardzo konkurencyjne cenowo.

Hale namiotowe i hale stalowe popularne są właśnie dlatego, że koszty ich wznoszenia są szalenie konkurencyjne w porównaniu z kosztami opcji alternatywnych, co przekłada się na wielkie korzyści zwłaszcza dla biznesu.

Konplan – producent hal magazynowych, namiotowych i stalowych. Istniejemy na rynku polskim już od 2005 roku.

Copyright 2023 PPHU Konplan

Budowa serwisu i pozycjonowanie ACTIVATE