Hale namiotowe / Realizacje / Kielce №59903

Hala namiotowa
Kielce №59903

Dach: dwuspadowy
Wymiary: 15.00m x 60.00m
Powierzchnia: 900 m2
Poszycie: plandeka

Stworzona w Kielcach hala z dwuspadowym dachem pełni obecnie funkcję swoistego warsztatu, gdzie normalną pracę prowadzi firma produkcyjna.

Ta długa i stosunkowo wąska hala namiotowa została zbudowana jako element poszerzenia możliwości produkcyjnej jednego z największych przedsiębiorstw w tej części kraju, które było zmuszone do szybkiej rozbudowy swoich mocy przerobowych ze względu na pojawiające się okazje rynkowe.

Skorzystanie z firmy Konplan było dla firmy z Kielc wręcz ratunkiem, ponieważ wszelkie inne opcje nie dawały jej szans na zrealizowanie potrzebnych inwestycji w możliwości produkcyjne w odpowiednim czasie.

Plandeki firmy Konplan

Oferowane przez firmę Konplan plandeki stanowiące poszycie hal namiotowych są znakomitym rozwiązaniem także dla bardzo skomplikowanych i wymagających hal.

Jeśli tylko jakieś konkretne czynniki nie uniemożliwiają ich stosowania, Konplan zawsze zaleca właśnie znakomicie izolujące plandeki. Jest to materiał bardzo łatwy do praktycznego wykorzystania, szybki w zakładaniu i do tego tani.

Minimalizacja kosztów

Zdecydowanie się na jedną z hal namiotowych Konplan to minimalizacja swoich kosztów niezależnie do tego, jaki rodzaj działalności się prowadzi.

Zawsze przy planowaniu jakiejkolwiek inwestycji w nieruchomości warto jest się zastanowić, czy oferta Konplan na tym polu nie będzie zdecydowanie lepsza. W bardzo wielu przypadkach, w bardzo wielu branżach, tak właśnie to wygląda.

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij