Skip to content

Hala namiotowa
Częstochowa №99976

Dach: dwuspadowy
Wymiary: 35.00m x 45.00m
Powierzchnia: 1575 m2
Poszycie: blacha trapezowa

Zrealizowana zaraz pod Częstochową, hala namiotowa z poszyciem z blachy trapezowej, to rozwiązanie do którego rolnik zlecający jej budowę nie był na początku przekonany. Hala powstała dlatego, że rolnik zastanawiał się nad przechowywaniem swoich produktów przez dłuższy czas w oczekiwaniu na poprawę cen.

Firma Konplan zaoferowałą korzystne rozwiązanie, dzięki któremu niewielkim kosztem udało się przygotować przestrzeń do przechowywania płodów rolnych na czas, jaki rolnikowi pozwalał zmaksymalizować jego dochody. Teraz przedsięborca z Częstochowy jest w stanie zainwestować więcej w swoje gospodarstwo.

Niezliczone możliwości

Namioty halowe tego typu, to jedna z ciekawszych możliwości oferowanych przez firmę Konplan. Współczesne hale namiotowe nie są już bowiem konstrukcjami lekkimi i słabymi.

Nowoczesne materiały pozwalają z nich korzystać nawet w przemyśle, jeśli tylko są od początku odpowiednio przystosowywane. Specjaliści z firmy Konplan mogą zaprezentować wszystkim chętnym możliwości ich wykorzystania.

W okolicach Częstochowy są wykorzystywane w rolnictwie, to tylko niewielki ułamek całego wachlarza sposobów wykorzystania hal namiotowych. Dodatkowo, nic nie stoi na przeszkodzie, by hale służyły przez cały rok.

Wykorzystaj okazję

Tak jak właściciel powyższej hali, każdy może wykorzystać okazję dzięki halom namiotowym firmy Konplan, ponieważ ich budowa jest niezwykle szybka i korzystna pod względem cenowym.

Konplan – producent hal magazynowych, namiotowych i stalowych. Istniejemy na rynku polskim już od 2005 roku.

Copyright 2023 PPHU Konplan

Budowa serwisu i pozycjonowanie ACTIVATE