Hale namiotowe / Dwuspadowe

Konplan Konin jako producent hal namiotowych posiada w swojej szerokiej ofercie ogromny wybór hal namiotowych o różnym zastosowaniu np. jako obiekty magazynowe, sportowe, przemysłowe czy o zastosowaniu typowo rolniczym. Nasze hale namiotowe PCV są świetnym i dużo tańszym rozwiązaniem niż tradycyjne murowane budynki magazynowe. Dwuspadowe, jednospadowe, czy też łukowe hale PCV charakteryzują się dużą wytrzymałością na wszelkie warunki atmosferyczne. Jako producent oferujemy również fachowe doradztwo techniczne poczynając od samego tworzenia projektu hali, jej konstrukcji i wzmocnień poprzez produkcję zgodnie z ustalona specyfikacją aż do samego montażu i eksploatacji we właściwy sposób.

Namioty halowe znajdują sobie coraz więcej zastosowań praktycznych. Odpowiada za to wysoka wygoda stosowania tego rozwiązania w coraz większej ilości branż. Hala namiotowa z dwuspadowym dachem, tak zwana hala trapezowa, to jedna z opcji, która może przydać się w wielu różnych przypadkach.

Plandeka PCV, odporna jest zarówno na trudne warunki atmosferyczne jak i uszkodzenia mechaniczne.

Łatwa w naprawie przy uszkodzeniach mechanicznych bez konieczności wymiany i demontażu całego okrycia.

Zarówno poszycie jak i konstrukcja spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa w zakresie odporności na śnieg, wiatr i wilgoć oraz posiadają atesty niepalności..

Tego typu hale świetnie sprawdzają się jako zabezpieczone przestrzenie magazynowe, hale produkcyjne, pawilony imprez plenerowych – zarówno o charakterze tymczasowym jak i stałym.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij

Array
(
    [nazwa_str] => hale-dwuspadowe
    [id_strony] => 17
)