Hale namiotowe Trapez / Dwuspadowe

Hale dwuspadowe trapezowe charakteryzują się tym że można wznosić je na duże szerokości.

Jeśli chodzi o długość hali trapezowej dwuapsdowej to jest ona nieograniczona.

Szkielet jest wykonany ze stali galwanizowanej.

Szerokość jaka wystepuje to od 8 m do aż 40 m

Uwarunkowania prawne hal namiotowych


Hale całoroczne są elementem pośrednim pomiędzy obiektami trwale związanymi z gruntem oraz obiektami wolnostojącymi jednak można je wykonać w dobrej cenie. Taki status jest na rękę inwestorom,ponieważ nie ma potrzeby uzyskiwania pozwolenia na postawienie hali trapezowej w sytuacji, jeśli okres jej istnienia będzie nie dłuższy niż 120 dni.


Wiele osób wykorzystuje ten przepis do prowadzenia działalności sezonowej, a po sezonie likwiduje hale. W ten sposób ilość koniecznych formalności jest minimalizowana.


Jeśli ktoś planuje wykorzystanie hali trapezowej np. w Koninie przez dłuższy czas, bo będzie to nowy magazyn lub garaż wykorzystywany przez firmę, konieczne jest uzyskanie klasycznego pozwolenia na budowę, co wymaga przedłożenia wszystkich niezbędnych w tym celu dokumentów. Skompletowanie dokumentów i uzyskanie pozwolenia trwa około 30-60 dni w zależności od sprawności lokalnego samorządu, co oznacza, że w praktyce nie ma problemu z legalnością takiego obiektu.

Jako doświadczony producent staramy się stosować najnowsze rozwiązania dostępne na rynku nie tylko polskim, ale i europejskim. Daje to nam pozycję krajowego lidera branży produkcji hal.

Namioty halowe Konplan na życzenie Klienta mogą posiadać podłogę, okna, bramę garażową czy też klimatyzację. Współpracując z firmą Konplan, mają Państwo pewność, że usługa będzie wykonana z należytą starannością, a hale zostaną wyprodukowane z najwyższej klasy materiałów, co zapewni im trwałość na długie lata.

Każda hala dwuspadowa wykonana z PCV może mieć szerokie zastosowanie w wielu branżach, może być rodzajem magazynu, a także znaleźć wiele innych sposobów użycia.

 

  1. Budując halę namiotową możesz w bardzo szybki i stosunkowo tani sposób powiększyć powierzchnię magazynową. Konplan jako producent zapewnia gwarancję.
  2. Nie warto inwestować w hale wykonane w tradycyjny sposób, czyli murowane, ponieważ są dużo droższe i nie ma możliwości ich modyfikacji na własne potrzeby tak jak to można robić po wystawieniu hali namiotowej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij