TEL.: 509 244 152 | E-MAIL: info@konplan.pl

Hale magazynowe, producent

Produkujemy powierzchnie magazynowe, które wyposażamy zgodnie z życzeniem klienta w bramy wjazdowe, drzwi ewakuacyjne, otwory wentylacyjne itp.

Wymiary naszych hal magazynowych:

– szerokość (od 8-35 metrów)
– długość (powyżej 25 metrów)

Profile stalowe z jakich są wykonane hale magazynowe są odpowiednio wzmocnione aby spełniały najwyższe normy bezpieczeństwa gwarantując bezpieczeństwo i trwałość
podczas użytkowania.

Dla kogo hala magazynowa?

Produktem dość dobrze znanym wszystkim przedsiębiorcom, którzy rozwijają swoją działalność, szukają tanich i solidnych rozwiązań na powiększenie przestrzeni magazynowej, są hale pod magazyny. Firma Konplan działa prężenie na rynku od wielu lat, a w swojej działalności ma już wiele realizacji i co najważniejsze wielu zadowolonych klientów.

Oferta producenta hal magazynowych

Oferta hal magazynowych jest bogata i dostosowana do indywidualnych preferencji oraz oczekiwań klientów, którzy sięgają po produkt trwały, tani i prosty w montażu. Dodatkowym atutem namiotów halowych jest możliwość łączenia ich ze sobą, dzięki czemu powierzchnię
magazynową można powiększać stosownie do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.
Każda firma zajmująca się produkcją bądź handlem, musi także posiadać odpowiednie zaplecze magazynowe, aby mieć możliwość trwałego i bezpiecznego przechowywania wszystkich wyprodukowanych bądź zakupionych towarów. Im lepsze zabezpieczenie i
przygotowanie logistyczne, tym łatwiej realizowana jest sprzedaż, a obieg towarów odbywa się płynnie, dzięki czemu każda firma działa prężnie i efektownie.

Budowa i projektowanie hal magazynowych

Konplan zajmuje się produkcją konstrukcji hal magazynowych w wielu rozmiarach zapewniając klientom najlepsze rozwiązania logistyczne.
Nasze hale projektowane są zgodnie z wymaganymi normami spełniając przy tym oczekiwania klientów.

Każdy namiot magazynowy wykonany przez nas może być użytkowany przez cały rok.
Jeżeli przechowywane produkty potrzebują wyższej temperatury proponujemy ocieplane hale wykonane ze specjalistycznych materiałów zapewniających odpowiednią izolację.

Zalety hal magazynowych

Do najistotniejszych zalet hal magazynowych zaliczamy:

Korzystną cenę – decydując się na zakup hali magazynowej oszczędzamy fundusze inwestycyjne, które musielibyśmy wydać na pokrycie budowy nowego budynku z przeznaczeniem pod magazyn.

Oszczędności związane z kosztami utrzymania hali magazynowej – realizacja projektu na halę magazynową to krótki czas wykonania, a dalsze użytkowanie powierzchni pod magazyn nie wymaga od przedsiębiorcy ponoszenia dodatkowych
kosztów czynszowych połączonych z opłatami za prąd bądź ogrzewanie.

Zaoszczędzony czas – mówiliśmy już o oszczędnościach finansowych, warto również wspomnieć, że przedsiębiorca który decyduje się na zakup namiotu halowego z przeznaczeniem pod magazyn, oszczędza czas który musiałby spożytkować na pozwolenie oraz samą budowę tradycyjnego magazynu.

Solidność wykonania – producent hal magazynowych gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz trwałość plandek i namiotów halowych. Hale pod magazyny są wodoodporne, skutecznie chronią przed promieniowaniem UV, jak również wykazują się wysoką odpornością na niskie i wysokie temperatury oraz zmienne warunki pogodowe.

Indywidualność projektu – każdy klient może samodzielnie wybrać gotowy projekt bądź zaprojektować halę magazynową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. W ofercie posiadamy hale magazynowe wykonane z
plandeki PCV bądź blachy trapezowej, w różnych kształtach, rozmiarach i z możliwością pokrycia dachem jedno bądź dwuspadowym.

Łatwość montażu konstrukcji – tutaj nie trzeba nic wyjaśniać. Montaż każdej powierzchni magazynowej jest łatwy i nie wymaga wykwalifikowanej wiedzy ze strony inwestora.

Gwarancję oraz szeroki zakres usług serwisowych – producent hal na każdy swój produkt daje gwarancję wysokiej jakości wykonania, a w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych, szybko i skutecznie podejmowane są usługi serwisowe bezpośrednio u klienta.

Namioty magazynowe – zastosowanie

Rozwój nowoczesnych technologii oraz prężnie rozwijająca się gospodarka sprawiły, że hale, namioty magazynowe mają coraz szersze zastosowanie w przemyśle. Przedsiębiorcy którzy chętnie wykorzystują namioty halowe jako powierzchnie magazynowe to przede wszystkim:

– Firmy spedycyjne i logistyczne – firmy na co dzień zajmujące się wysyłką towarów, czyli popularne w całej Polsce firmy kurierskie, to branża która najbardziej potrzebuje trwałej i obszernej powierzchni namiotów magazynowych w różnych częściach kraju.

– Hurtownie i sklepy wielobranżowe – każdy przedsiębiorca prowadzący własną hurtownię bądź sklep wielobranżowy, wie doskonale jak ważna jest dodatkowa przestrzeń do przechowywania nadwyżki towarów.

– Producenci – firmy zajmujące się bezpośrednio produkcją i sprzedażą określonych towarów, zanim sprzedadzą wytworzony produkt, muszą go właściwie zabezpieczyć i przechować w magazynie.

– Sklepy internetowe –branża biznesowa, stanowiąca obecnie wysoki procent rozwoju gospodarki, pomimo łatwości w obsłudze i przeniesienia centrum sprzedażowego do Internetu, e-sklepy także potrzebują przestrzeni magazynowej, w której będą
przechowywać sprzedawane towary.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy Konplan.

Wybrane realizacje hal magazynowych

Doskonałe rozwiązania hal magazynowych

Konplan oferuje doskonałe rozwiązania magazynowe i dostosowuje się do rynkowych wymagań.
Konstrukcje naszych hal magazynowych mogą mieć różne rozmiary i być dostosowane do wszelkich branż typu rolnictwo czy przemysł
w zależności od wymagań klientów.