Hale dla koni, rolnictwa, pneumatyczne, ujeżdżalnie, namioty halowe – oferta

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą związaną z halami namiotowymi szytymi na miarę.

PPHU Konplan jako producent hal namiotowych z okolic miasta Konin stara się zachować najniższe ceny w kraju, nie tracąc na jakości.
Firmom, osobom prywatnym z Konina czy okolic oferujemy hale namiotowe naszej produkcji w korzystnej cenie oraz z racji podobnej lokalizacji konsultacje na miejscu u nas w siedzibie firmy Konplan.
Nasze hale mogą się świetnie sprawdzić jako: sale okolicznościowe, magazyny czy hale dla koni itp.

Nasze namioty halowe mają bardzo szerokie zastosowanie praktycznie w każdej branży i mogą być stawiane niezależnie od podłoża i w krótkim czasie.
 Przedstawiamy ostatnio wykonaną halę namiotową w Koninie, zobacz tutaj.

Jak trudno to pogodzić tylko my wiemy jednak udaje to nam się od wielu lat. Zależy nam na jakości wykonania i najlepszych materiałach, bardzo wytrzymałych i trwałych.

Łatwość i szybkość montażu hali namiotowej oraz lekkość tego typu konstrukcji sprawiają, że tego typu hale doskonale sprawdzają się w przypadku konieczności postawienia obiektów tzw. tymczasowych.
Hale namiotowe projektowane i tworzone przez naszą firmę są nieodzowne i nie do zastąpienia jako powierzchnie magazynowe, hale produkcyjne czy hale dla rolnictwa, które możemy dostarczyć i zamontować dla naszych Klientów w bardzo krótkim czasie.

Hale namiotowe produkcyjne - oferta

Hala namiotowa wykonywana przez Konplan może doskonale służyć jako miejsce do produkcji w różnych branżach.
Zaletą tego rodzaju specjalnie wzmacnianych hal jest bardzo wysoka odporność pogodowa i wytrzymałość
co sprawia że przysłowiowa taśma produkcyjna może funkcjonować 24h zupełnie niezależnie od panujących na zewntąrz niej warunków.

Hale namiotowe do wykorzystania w rolnictwie

Namiotowe hale dla rolnictwa sprawdzają się świetnie, ponieważ kosztują o wiele mniej niż budowa tradycyjnej hali murowanej z cegieł czy pustaków i jest równie trwała.

  • Można w takich halach przechowywać siano, kiszonki czy słomę, czyli wszystko to co w rolnictwie jest wytwarzane.

Tego typu hale mogą posiadać ogrzewanie czy też klimatyzację, co pozwala na hodowlę zwierząt czy podobne zastosowania.

Hale namiotowe sportowe

Oferowane przez producenta hal Konplan hale sportowe to rozwiązanie dla tych inwestorów, którzy chcą w szybki sposób postawić obiekt sportowy w stosunkowo niskiej cenie. Taka hala namiotowa może mieć wiele zastosowań. Ogrzewana i klimatyzowana hala może służyć np. jako hala do piłki nożnej, siatkówki czy tenisa, lub jako sala treningowa wykorzystywana do uprawiania sportów walki. Doskonała propozycja również, jeśli chodzi o ujeżdżalnie.

Hale magazynowe lub logistyczne

Produkujemy również hale przeznaczone typowo do magazynowania, są one specjalnie wzmacniane w zależności od przechowywanych produktów, mogą być wysokie na tyle aby można w nie wjeżdżać tirem w celu rozładunku. W logistyce sa takie hale również wykorzystywane do parkowania floty aut.

Hale spożywcze

Jak sama nazwa wskazuje to obiekty halowe do przechowywania produktów spożywczych wszelkiego rodzaju. Pomieszczenie może być klimatyzowane co zapewni odpowiednią pożądaną temperaturę i wilgotność powietrza wskazaną dla danego towaru.

Uwarunkowania prawne hal


Hale to elementy pomiędzy obiektami trwale związanymi z gruntem oraz obiektami wolnostojącymi. Taka dwuznaczność jest jednak na rękę inwestorom, gdyż nie ma potrzeby uzyskiwania pozwolenia na postawienie hali namiotowej trapezowej w sytuacji, jeśli okres jej istnienia będzie ni dłuższy niż 120 dni, czyli pół roku.


Wiele osób wykorzystuje ten przepis do prowadzenia działalności sezonowej, a po sezonie likwiduje hale. W ten sposób ilość formalności jest minimalizowana.


Jeśli ktoś planuje wykorzystanie hali namiotowej trapezowej np. w Koninie przez okres dłuższy, bo na przykład będzie to nowy magazyn lub garaż wykorzystywany przez firmę, konieczne jest uzyskanie klasycznego pozwolenia na budowę, co wymaga oczywiście przedłożenia wszystkich niezbędnych w tym celu dokumentów. Skompletowanie dokumentów i uzyskanie pozwolenia trwa około 30-60 dni w
zależności od sprawności lokalnego samorządu, co oznacza, że w praktyce nie ma żadnego
problemu z legalizacja takiego obiektu.

Będąc producentem staramy się stosować najnowsze rozwiązania dostępne na rynku nie tylko polskim, ale i europejskim co daje nam pozycje lidera w kraju w branży produkcji hal namiotowych.
Namioty halowe Konplan na życzenie Klienta mogą posiadać podłogę, okna, brame garażową czy też klimatyzację. wystarczy wybrać odpowiednie opcje podczas zamawiania hali.
Współpracując z firmą Konplan mają Państwo pewność że usługa będzie wykonana z należytą starannością, a hale będą wykonane z najwyższej klasy produktów co zapewni im trwałość na długie lata.

Każda hala namiotowa dwuspadowa wykonana z PCV może mieć szerokie zastosowanie w wielu branżach, może być swojego rodzaju magazynem lub mieć całkiem inne zastosowanie.

 

  1. Budując halę namiotową możesz w bardzo szybki i stosunkowo tani sposób powiększyć powierzchnię magazynową. Konplan jako producent zapewnia gwarancję.
  2. Nie warto inwestować w hale wykonane w tradycyjny sposób, czyli murowane, ponieważ są dużo droższe i nie ma możliwości ich modyfikacji na własne potrzeby tak jak to można robić po wystawieniu hali namiotowej.

Poniżej przedstawiamy ich rodzaje:

  • Hale namiotowe dwuspadowe PVC, 
  • Hale namiotowe jednospadowe PVC, 
  • Hale namiotowe łukowe PVC,
  • Hale dwuspadowe trapez,
  • Hale jednospadowe trapez,

Hale stalowe

Wyżej wymienione rodzaje hal namiotowych są odpowiedzią na zapytania i obecne wymagania Klientów, którzy wykorzystują je do różnych celów, dlatego muszą być one zróżnicowane pod względem wyglądu, krztałtu konstrukcji nośnej, rodzaju okrycia, wymiarów ale również wytrzymałości, w zależnie od ich przeznaczenia oraz wymagań i oczekiwań naszych odbiorców.

Konplan jako producent hal namiotowych to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm, osób prywatnych, które chcą w szybkim czasie uzyskać dużą powierzchnię magazynową, wystawową itp.

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne. Stawiamy hale namiotowe, stalowe szyte na Twoją miarę.

Zastosowania hal namiotowych

Ogólne zastosowania hal namiotowych są bardzo szerokie. Przeciętna osoba może się z nimi spotkać zwłaszcza w lecie, kiedy różne firmy wykorzystują je do eventów, by na przykład nie rozstawiać swoich stanowisk bezpośrednio pod gołym niebem, ale uzyskać zadaszenie i nawet klimatyzację. W zimie hale namiotowe pełnią funkcję hal targowych czy chociażby zabezpieczenia przygotowywanych sezonowo lodowisk.

Coraz częściej hale znajdują dla siebie zastosowanie w przemyśle jako miejsce magazynowe, a nawet miejsce wykonywania różnego rodzaju pracy. Możliwe jest konstruowanie ich z materiałów oferujących wybitną wytrzymałość na ogień lub na przykład możliwość bardzo łatwego wymieniania poszczególnych elementów dachu lub ścian, jeśli
dojdzie do jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych czy chemicznych. Namioty halowe w wielu branżach mogą zastępować budynki. Są świetnymi garażami dla transportu oraz nadają się znakomicie do przechowywania produktów rolnych.

Konstrukcja hal dwuspadowych

Typowa hala namiotowa dwuspadowa to rozwiązanie dające się wykorzystywać praktycznie we wszystkich warunkach i dziedzinach działalności. Jest to bowiem rozwiązanie o bardzo wysokim stopniu adaptacji do okoliczności. Jego konstrukcja sprawia, że można w zasadzie przedłużać halę w nieskończoność i nie jest to żaden problem.
Hale namiotowe dwuspadowe mogą być też bardzo szerokie bez konieczności wstawiania w nie specjalnych
słupów podpierających dach, co w oczywisty sposób przekłada się na lepsze wykorzystanie uzyskiwanej przestrzeni.
Konstrukcja hal namiotowych dwuspadowych jest typowa, co oznacza, że tworzy się ją ze szkieletu stalowego bądź aluminiowego, a ściany oraz dach wykonywane są z PCV, blachy trapezowej i różnego rodzaju plandek. Wszystko zależy od potrzeb osoby zlecającej wykonanie takiej hali. Te z kolei są związane z właściwościami technicznymi, w jakie celuje inwestor. Konstrukcja tego typu hal jest bardzo wytrzymała, co nie oznacza, że decydującą kwestią zawsze będzie rodzaj materiału wykorzystanego dla szkieletu i dla powierzchni bocznych.

Typowe wymiary hal namiotowych dwuspadowych

Nie powinno się w tym miejscu nadmiernie generalizować, ponieważ hale dwuspadowe są wyjątkowo łatwymi do adaptacji konstrukcjami. Tym niemniej, jeśli inwestor będzie chciał uzyskać halę trapezową bez dodatkowych słupów podtrzymujących dach.
Szkielet modułowy
Warto zauważyć, że hale namiotowe dwuspadowe są bardzo podatne na wszelkie adaptacje nie tylko na etapie ich wznoszenia. Gotowe hale tego typu można z łatwością przebudować. Najłatwiej jest je wydłużyć. Odpowiada za to modułowy charakter szkieletu konstrukcji. Możliwe jest bardzo łatwe dokładanie do niego elementów, więc hala może
rosnąć wraz ze zwiększającymi się potrzebami wykorzystującego ją przedsiębiorcy.

Uwarunkowania prawne
Są elementem pośrednim pomiędzy obiektami trwale związanymi z gruntem oraz obiektami wolnostojącymi. Taka dwuznaczność jest jednak na rękę inwestorom, ponieważ nie ma potrzeby uzyskiwania pozwolenia na postawienie hali namiotowej trapezowej w sytuacji, jeśli okres jej istnienia będzie ni dłuższy niż 120 dni, czyli pół roku.
Wiele osób wykorzystuje ten przepis do prowadzenia działalności sezonowej, a po sezonie likwiduje hale. W ten sposób ilość formalności jest minimalizowana.

Będąc producentem staramy się stosować najnowsze rozwiązania dostępne na rynku nie tylko polskim ale i europejskim co daje nam pozycje lidera w kraju w branży produkcji hal namiotowych.
Namioty halowe Konplan na życzenie Klienta mogą posiadać podłogę, okna, brame garażową czy też klimatyzację. wystarczy wybrać odpowiednie opcje podczas zamawiania hali.
Współpracując z firmą Konplan mają Państwo pewność że usługa będzie wykonana z należytą starannością a hale będą wykonane z najwyższej klasy produktów co zapewni im trwałość na długie lata.

Każda hala namiotowa wykonana z PCV może mieć szerokie zastosowanie w wielu branżach, może być swojego rodzaju magazynem lub mieć calkiem inne zastosowanie.
Budując halę namiotową możesz w bardzo szybki i stosunkowo tani sposób powiększyć powierzchnię magazynową. Konplan jako producent zapewnia gwarancję. Nie warto inwestować w hale namiotowe wykonane w tradycyjny sposób czyli murowane ponieważ są dużo droższe i nie ma możliwości ich modyfikacji na własne potrzeby tak jak to można robić po wystawieniu hali namiotowej.

Przykładowe realizacje

Hala 15 metrowa Hala z żar Hala magazynowa Hala magazynowa PCV 18 metrowa Hala pneumatyczna 18 metrowa

NAMIOT HALOWY
POZNAŃ №10786

Dach: dwuspadowy
Wymiary: 15.00m x 35.00m
Powierzchnia: 525 m2
Poszycie: plandeka

HALA MAGAZYNOWA
ŻARY №18564

Dach: dwuspadowy
Wymiary: 15.00m x 35.00m
Powierzchnia: 525 m2
Poszycie: plandeka, blacha
trapezowa

HALA NAMIOTOWA
KROTOSZYN №13667

Dach: dwuspadowy
Wymiary: 15.00m x 55.00m
Powierzchnia: 825 m2
Poszycie: plandeka, blacha
trapezowa

HALA NAMIOTOWA
ZIELONA GÓRA №27970

Dach: dwuspadowy
Wymiary: 18.00m x 40.00m
Powierzchnia: 720 m2
Poszycie: plandeka, blacha
trapezowa


HALA PNEUMATYCZNA
ZIELONA GÓRA №21664

Dach: dwuspadowy
Wymiary: 17.00m x 40.00m
Powierzchnia: 680 m2
Poszycie: plandeka,
płyta warstwowa

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij