Hale - zapoznaj się z naszą ofertą

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą związaną z halami namiotowymi szytymi na miarę.

PPHU Konplan jako producent hal namiotowych z okolic Konina, stara się zachować najniższe ceny w kraju, nie tracąc przy tym na jakości. Firmom oraz osobom prywatnym z Konina i okolic oferujemy hale własnej produkcji w korzystnej cenie. Świadczymy także konsultacje u klientów lub w siedzibie firmy Konplan. Nasze hale mogą się świetnie sprawdzić jako: sale okolicznościowe, magazyny, hale dla koni itp. Dzięki temu, że są bardzo uniwersalne, cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem.

Nasze namioty halowe mają bardzo szerokie zastosowanie praktycznie w każdej branży. Mogą być stawiane w szybki sposób na wielu rodzajach podłoża, dlatego znakomicie sprawdzają się jako hale dla rolnictwa.
 Przedstawiamy ostatnio wykonaną realizację w Koninie, zobacz tutaj.

Tylko my wiemy, jak trudno to pogodzić, jednak udaje to nam się od wielu lat. Zależy nam na jakości wykonania i najlepszych materiałach, bardzo wytrzymałych i trwałych.

Łatwość i szybkość montażu oraz lekkość ich konstrukcji sprawiają, że nasze namioty halowe doskonale sprawdzają się w przypadku konieczności postawienia obiektów tzw. tymczasowych.
Hale projektowane i tworzone przez naszą firmę są nie do zastąpienia jako powierzchnie magazynowe, produkcyjne czy hale dla rolnictwa.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij