Skip to content

Hala namiotowa w Poznaniu №10786

Dach: dwuspadowy
Wymiary: 25.00m x 35.00m
Powierzchnia: 875 m2
Poszycie: plandeka

Namiot halowy o wymiarach 25 x 35 m wykonany został w Poznaniu dla dużej firmy na własne potrzeby związane z wykonywaną branżą.

Poszycie namiotu halowego wykonane jest z plandeki co daje gwarancję lekkości dachu i wysokiego bezpieczeństwa całej hali. Tego rodzaju namioty wykonujemy na zamówienie każdego klienta pod jego wymagania i charakterystykę wykonania.

Lokalni przedsiębiorcy z Poznania

Przedsiębiorcy z Poznania, którzy poszukują namiotu halowego o niestandardowych rozmiarach, mogą skorzystać z bogatej oferty firmy Konplan. Namioty halowe, w tym również niestandardowe namioty halowe wykonane z samej plandeki, to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących większe powierzchni przenośnych.

Najwyższa renoma produktów

Każde przedsiębiorstwo z Poznania, poszukujące dodatkowej powierzchni przenośnej, może liczyć nie tylko na najwyższą jakość produktów firmy Konplan, ale również na krótki termin realizacji zlecenia oraz nowoczesne podejście do indywidualnych projektów Klienta.

Hala namiotowa z poszyciem plandekowym to wyjątkowo lekki produkt, dzięki czemu zagwarantowane jest wysokie bezpieczeństwo wykorzystania całej hali. Ten przykład naszych realizacji najlepiej wskazuje na wysoką jakość oraz konkurencyjność wśród innych firm na rynku.

Szeroka oferta Konplan

Marka Konplan w swojej ofercie wskazuje głównie na halę namiotową o szerokim zastosowaniu. Są to między innymi hale magazynowe, hale sportowe, hale przemysłowe oraz hale imprezowe. Inną funkcją tego rodzaju hal, jest możliwość ogrzewania, dzięki czemu zyskują użyteczność przez cały rok.

Zainteresowanych przedsiębiorców zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy Konplan. Każdy z Państwa wyboru okaże się trafną decyzją, a Państwa firma zyska doskonałej jakości powierzchnię namiotową.

Wysoka jakość i niska cena

Jeżeli zdecydują się Państwo na halę namiotową, oprócz wysokiej jakości zyskają Państwo również konkurencyjne ceny. Każde zamówienie podlega oddzielnej wycenie oraz indywidualnemu podejściu do Klienta.

Konplan – producent hal magazynowych, namiotowych i stalowych. Istniejemy na rynku polskim już od 2005 roku.

Copyright 2023 PPHU Konplan

Budowa serwisu i pozycjonowanie ACTIVATE