Hale namiotowe PCV / Jednospadowe

 

Hale jednospadowe jak sama nazwa wskazuje stawia się
opierając jedną ścianę na istniejącym już budynku najlepiej murowanym albo o porządnej konstrukcji aby hala stała stabilnie.

Hale namiotowe jednospadowe możemy wykonać w wymiarach od 8 m do nawet 25 m

W sytuacjach, kiedy mało jest dostępnego miejsca lub różnego rodzaju ograniczenia techniczne czy formalne uniemożliwiają korzystanie z bardziej typowych rozwiązań, hale namiotowe jednospadowe PCV okazują się znakomitym sposobem na uzyskanie dodatkowej zadaszonej przestrzeni przy innej hali lub najlepiej przy budynku. Typowe hale jednospadowe PCV nie są zbyt duże, ponieważ ich zadaniem jest właśnie uzupełnianie innych obiektów, chociaż mogą być też całkiem spore.

Zaleca się, by hale jednospadowe PCV umieszczane były przy ścianach o silnej konstrukcji. Same są tanie i lekkie, przez co odpowiedni punkt oparcia pozwala na zwiększanie ich wytrzymałości. W zależności od możliwości technicznych w danym miejscu i oczekiwań inwestora możliwe jest stworzenie hal tego typu o szerokości nawet do 25 metrów na całej długości ściany, o którą opierać się będą hale jednospadowe PCV.

Możliwości wykorzystania takich hal jest bardzo dużo i w dużej mierze zależą one od tego, przy czym taka hala zostanie postawiona. Może być ona osobnym elementem magazynowym lub użytkowym, jak również można ja traktować jako jedną całość wraz z budynkiem, do którego przylega. W ten sposób można bardzo efektywnie powiększyć powierzchnię użytkową głównego obiektu. 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij