Hale stalowe rolnicze, przemysłowe, produkcja hal stalowych

 

Cechy hal stalowych

·         Szerokość od 10m do 30m bez konieczności użycia wewnętrznych podpór konstrukcji HAL STALOWYCH

·         Szerokość powyżej 30m z zastosowaniem podpór wewnętrznych

·         Wysokość ściany bocznej: od 3m do 10m

·         Długość: od 20m do dowolnej długości

·         Poszycie: Blacha trapezowa, płyta warstwowa z wkładem poliuretanowym lub styropianowym.

·         Dodatkowe wyposażenie:  dodatkowe bramy, drzwi wejściowe, okna, świetliki dachowe,


Hale stalowe – gdzie możemy wybudować?

Ze wszystkich hal stalowych, jakie możemy znaleźć w Internecie, rozróżniamy przede wszystkim hale fabryczno-przemysłowe, magazynowe oraz hale targowo-handlowe. Z nich oczywiście dwa pierwsze zastosowania są najbardziej powszechne.

Wracając jednak do pytania, warto zastanowić się czy hale stalowe można wybudować wszędzie. Oczywiście odpowiedź jest przecząca, albowiem są to konstrukcje, które można wybudować jedynie posiadając odpowiednie pozwolenia budowlane, w tym również decyzje dotyczące zagospodarowania terenu.

Hala stalowa jest idealnym rozwiązaniem do prowadzenia biznesu, a dodatkowym atutem jest możliwość jej dość szybkiego montażu jak i ewentualnego demontażu.

Nie każdy wie, że hale stalowe można wybudować nawet w 30 dni. To wyjątkowo krótki okres czasu jak na obiekty o tak dużych powierzchniach. Tym bardziej, że wszelkiego rodzaju hale stalowe to wyjątkowo mocne i trwałe konstrukcje budowlane, wykonane z jednego z solidniejszych materiałów budowlanych. Dzięki temu są tak często wykorzystywane jako hale przemysłowe, niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, że mają one o wiele szersze zastosowanie, w ten sposób wybudować można m.in. hale stalowe rolnicze.

Nawet jeżeli my sami w takich halach nie będziemy prowadzić działalności gospodarczej, to z pewnością uda nam się je szybko i korzystnie wynająć bądź sprzedać innym przedsiębiorcom. Cała gospodarka złożona jest z firm, które potrzebują powierzchni użytkowych, dlatego właśnie budowanie hal stalowych jest tak korzystne i opłacalne dla wszystkich.

Przemysł, a więc wszelkiego rodzaju firmy, wciąż będą się rozwijać, a tym samym do ich rozwoju będą potrzebne coraz to nowocześniejsze, większe i zmodernizowane hale stalowe. Tego rodzaju obiekty to dobra i bezpieczna inwestycja.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij