Hale stalowe rolnicze, przemysłowe, produkcja hal stalowych

 

hale stalowe rolnicze i przemysłoweCechy hal stalowych

·         Szerokość od 10m do 30m bez konieczności użycia wewnętrznych podpór konstrukcji HAL STALOWYCH

·         Szerokość powyżej 30m z zastosowaniem podpór wewnętrznych

·         Wysokość ściany bocznej: od 3m do 10m

·         Długość: od 20m do dowolnej długości

·         Poszycie: Blacha trapezowa, płyta warstwowa z wkładem poliuretanowym lub styropianowym.

·         Dodatkowe wyposażenie: dodatkowe bramy, drzwi wejściowe, okna, świetliki dachowe,

 

Hale stalowe – gdzie możemy je wybudować?

 

Spośród wszystkich hal stalowych, rozróżniamy przede wszystkim hale fabryczno-przemysłowe, magazynowe, hale stalowe rolnicze oraz targowo-handlowe. Oczywiście dwa pierwsze rodzaje są najbardziej powszechne. Wracając jednak do pytania, warto zastanowić się, czy hale stalowe można wybudować w każdym miejscu. Odpowiedź jest przecząca, ponieważ są to konstrukcje, które można zbudować, jedynie posiadając odpowiednie pozwolenia budowlane, w tym również decyzje dotyczące zagospodarowania terenu.

Hale stalowe rolnicze to solidne i funkcjonalne obiekty

Nie każdy wie, że hale stalowe można wybudować nawet w 30 dni. To wyjątkowo krótki okres jak na obiekty o tak dużych powierzchniach. Tym bardziej że hale stalowe to wyjątkowo mocne i trwałe konstrukcje, wykonane z jednego z solidniejszych materiałów budowlanych. Dzięki temu są często wykorzystywane jako hale przemysłowe. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, że mają one o wiele szersze zastosowanie, i w ten sposób wybudować można m.in. hale stalowe rolnicze.

Nie tylko hale stalowe rolnicze

Nawet jeżeli w halach nie będziemy prowadzić działalności gospodarczej, to z pewnością uda nam się je szybko i korzystnie wynająć, bądź sprzedać innym przedsiębiorcom. Gospodarka złożona jest bowiem z firm, które potrzebują dużych powierzchni użytkowych, dlatego właśnie budowanie hal stalowych jest tak korzystne i opłacalne dosłownie dla wszystkich. Jakichkolwiek więc planów nie wiązałoby się z inwestycją, warto spróbować, bo na pewno się to opłaci.

W kierunku rozwoju...

Przemysł, a więc wszelkiego rodzaju firmy, wciąż będą się rozwijać, a tym samym będą do tego potrzebne coraz nowocześniejsze, większe i zmodernizowane hale stalowe rolnicze, przemysłowe oraz ich wiele innych rodzajów. Hala stalowa jest idealnym rozwiązaniem do prowadzenia biznesu, a dodatkowym atutem jest możliwość dość szybkiego montażu oraz ewentualnego demontażu. Takie obiekty to dobra i bezpieczna inwestycj.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij

Array
(
    [nazwa_str] => hale-stalowe
    [id_strony] => 4
)