Skip to content

Hala namiotowa, magazyn
Gdynia №10034

Dach: jednospadowy
Wymiary: 15.00m x 50.00m
Powierzchnia: 750 m2
Poszycie: blacha trapezowa

Gdynia to miasto, w którym nie brakuje przestrzeni magazynowej, ale czasami znacznie lepszym pomysłem od wynajmowania kolejnego magazynu, jest poprawienie możliwości już posiadanej infrastruktury. Można to zrobić chociażby za pomocą takiej hali namiotowej, jak zaprezentowana powyżej.

Właściciel firmy handlowej z Gdyni potrzebował większego magazynu i dzięki namowom specjalistów z firmy Konplan, zdecydował się na rozbudowanie swojego podstawowego magazynu o taką właśnie halę namiotową o charakterze magazynowym, opartą o jedną ze ścian jego budynku.

Niewielka adaptacja samego budynku pozwoliła na praktyczne powiększenie powierzchni całego magazynu, a blacha trapezowa na poszyciu stworzyła schludne i bardzo eleganckie wykończenie elewacji.

Sprawdź inne propozycje

Tego typu hale namiotowe powstają coraz częściej i firma Konplan jest liderem rynku w ich tworzeniu, ale bynajmniej nie ogranicza się tylko do takich rozwiązań. Firma Konplan w większości zajmuje się zupełnie innymi rozwiązaniami, wykorzystywanymi przez najrówniejsze firmy i instytucje ze świata usług publicznych, imprez okolicznościowych, a nawet bardzo poważnej działalności przemysłowej.

Hale tego typu są przede wszystkim uniwersalne i możliwe jest dzięki nim szybkie zaspokajanie potrzeb na dodatkową powierzchnię każdej firmy z Gdyni.

Liczy się renoma i jakość

Warto wybierać markę Konplan, ponieważ jest to firma renomowana, która zbudowała już wiele hal namiotowych, a ich posiadacze są w pełni zadowoleni i polecają hale namitowe innym przedsiębiorcom.

Konplan – producent hal magazynowych, namiotowych i stalowych. Istniejemy na rynku polskim już od 2005 roku.

Copyright 2023 PPHU Konplan

Budowa serwisu i pozycjonowanie ACTIVATE