Skip to content

Namiot halowy
Katowice №11556

Dach: wielospadowy
Wymiary: 30.00m x 25.00m
Powierzchnia: 750 m2
Poszycie: plandeka

Właściciel tego stosunkowo niewielkiego namiotu halowego w Katowicach trafił do naszej firmy z polecenia. Okazało się, że niemal identyczna realizacja została wykonana wcześniej dla firmy jego znajomego i wykonawcą była właśnie firma Konplan. Znajomy był zadowolony z efektu pracy i dlatego gorąco polecał firmę Konplan.

Podobnie jak we wspomnianym przypadku, hala namiotowa dla przedsiębiorcy z Katowic będzie służyła jako garaż dla samochodów firmowych wykorzystywanych przez rodzinne przedsiębiorstwo. W hali znajdować się będzie również zaplecze gospodarcze dla tej firmy.

Wszystko dla klienta

Nasze możliwości pod względem hal namiotowych są nieograniczone. Jedyne realne ramy nakłada na nie technologia, czyli to, co fizycznie da się zrobić z halami namiotowymi. Nie jest to jednak żadne wielkie ograniczenie, jak przekonali się liczni inwestorzy z Katowic i okolic, gdzie hal namiotowych firmy Konplan cały czas przybywa.

Coraz szersze doświadczenie oraz zdobywana nowa wiedza pozwalają specjalistom Konplan na idealne dopasowywanie rozwiązań do potrzeb i możliwości klientów firmy,

Dbanie o jakość

Wyróżnikiem wszystkich realizacji w Katowicach jest szczególna dbałość o jakość, która widoczna jest w dokładaniu wszelkich starań, by nie pojawiały się żadne błędy, a wykorzystywane były tylko najlepsze dostępne na rynku komponenty.

Dzięki temu właśnie firma ma tak znakomitą renomę i większość swoich klientów zdobywa właśnie z polecenia.

Konplan – producent hal magazynowych, namiotowych i stalowych. Istniejemy na rynku polskim już od 2005 roku.

Copyright 2023 PPHU Konplan

Budowa serwisu i pozycjonowanie ACTIVATE