Skip to content

Namiot halowy
Wrocław №56722

Dach: dwuspadowy
Wymiary: 30.00m x 55.00m
Powierzchnia: 1650 m2
Poszycie: blacha trapezowa

Posiadający poszycie z blachy trapezowej namiot halowy został wykonany dla przedsiębiorcy z Wrocławia, który dopiero rozpoczynał swoją działalność. Ta inwestycja była jedynym miejscem prowadzenia jego działalności produkcyjnej i taki był właśnie plan.

Z rachunków klienta firmy Konplan wyszło bowiem jasno, że namiot halowy o charakterze produkcyjnym będzie idealnym rozwiązaniem braku przestrzeni dla wykonywanej przez niego działalności.

W tym momencie przedsiębiorca planuje już kolejną taką halę namiotową i poczynione dzięki niej oszczędności stanowią jego wyraźną przewagę konkurencyjną nad innymi przedsiębiorcami w tej samej branży.

Hale na zamówienie

Inwestycje realizowane przez firmę Konplan cechują się przede wszystkim tym, że ich zrealizowanie następuje w rekordowo krótkim czasie. Możliwe jest to dzięki doświadczeniu ekip Konplan, które zostało zdobyte już z bardzo dużą ilością podobnych realizacji. Same hale namiotowe to też konstrukcje zarazem bardzo proste, tanie i wytrzymałe, których składanie nie jest bardzo trudne. Prawdziwym wyzwaniem jest oczywiście zrobić to dobrze i doradzić klientowi tak, by zrealizowana została najlepsza opcja, dlatego nie każdy może się tym zajmować.

Możliwości dla przedsiębiorców z Wrocławia

Na terenie Wrocławia znajduje się ogromna ilość miejsc, gdzie w krótkim czasie mogłyby powstać hale namiotowe i służyć przedsiębiorcom oraz innym osobom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Konplan i dowiedzenia się, co takie hale są w stanie zaoferować.

Konplan – producent hal magazynowych, namiotowych i stalowych. Istniejemy na rynku polskim już od 2005 roku.

Copyright 2023 PPHU Konplan

Budowa serwisu i pozycjonowanie ACTIVATE