Skip to content

Namiot halowy
Zakopane №90667

Dach: dwuspadowy
Wymiary: 15.00m x 50.00m
Powierzchnia: 750 m2
Poszycie: plandeka, płyty PCV

Ten stosunkowo niewielki namiot halowy wykonany z plandeki oraz płyt PCV, powstał w Zakopanem na życzenie lokalnego inwestora. Planowana inwestycja to mały bazarek, na którym znajdzie się kilka stanowisk.

Hale namiotowe tego typu powstają jak grzyby po deszczu na Podhalu, ponieważ jest to znakomita odpowiedź na sezonowość handlu w tym regionie. Trzeba jednak zauważyć, że ten namiot halowy ma przeznaczenie całoroczne.

Namioty halowe na cały rok

Hale namiotowe oferowane w Zakopanem i w innych częściach kraju to naprawdę solidne konstrukcje. Jeśli ktoś uważa, że potrzebuje naprawdę wielkiej solidności, może skorzystać z hal stalowych, ale hale namiotowe najczęściej są w zupełności wystarczające nawet w warunkach górskich, gdzie spodziewać się należy potężnej dawki śniegu.

Odpowiednio przygotowana do takich zadań hala namiotowa jest w stanie utrzymać sporo ponad sto kilogramów śniegu na każdy metr kwadratowy, co w warunkach Zakopanego na pewno nie jest czymś niewyobrażalnym.

Ogrzewanie namiotu halowego

Ważne jest także to, że ogrzewanie tego typu hal wcale nie jest trudne. Jeśli klient zażyczy sobie od początku hali ogrzewanej, produkowane przez Konplan hale namiotowe będą odpowiednio przystosowane do chronienia gości przed warunkami atmosferycznymi i zimnem.

To samo można powiedzieć o halach namiotowych, które będą miały inne przeznaczenie, czyli na przykład będą działały jako garaże, magazyny lub miejsca prowadzenia działalności produkcyjnej.

Konplan – producent hal magazynowych, namiotowych i stalowych. Istniejemy na rynku polskim już od 2005 roku.

Copyright 2023 PPHU Konplan

Budowa serwisu i pozycjonowanie ACTIVATE