O nas

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji hal namiotowych, konstrukcji stalowych, oraz wszelkiego rodzaju plandek i okryć.

Istniejemy na rynku polskim już od 2005 roku. W tym czasie wykonaliśmy dla naszych Klientów ponad 1000 obiektów w postaci hal namiotowych i stalowych o różnym przeznaczeniu i konfiguracji.

Tworzymy hale na potrzeby magazynowe, produkcyjne i wystawowe..
Brakuje w Państwa firmie przestrzeni magazynowej, hala produkcyjna jest zbyt mała, doskonale Państwo trafili, zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa halę „szytą na miarę”.
 
Jako firma działamy kompleksowo: dokonujemy pomiarów wstępnych u Klienta, opracowujemy koncepcję, tworzymy projekt, montujemy.

Naszą najlepszą rekomendacją są nasze osiągnięcia: trwałe, mądrze zaprojektowane, estetyczne hale, które wykonywaliśmy dla Klientów polskich i zagranicznych.

Produkty nasze wykonujemy z atestowanych materiałów najwyższej jakości, od sprawdzonych stałych dostawców a doświadczona załoga oraz dobrze wyposażony park maszynowy pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W każdym biznesie czas to pieniądz, hale wyprodukowane w naszej firmie charakteryzują się łatwą w montażu a jednocześnie bardzo solidną konstrukcją Poszczególne moduły, dzięki skręcanej, ramowej konstrukcji dają możliwość łatwego montażu jak i demontażu co skraca czas instalacji hali do maksymalnie kilku dni.

Warto dodać że w naszej ofercie znajdują się hale kryte materiałem plandekowym, blachą trapezową, płyta obornicką oraz wszelkiego rodzaju konstrukcje takie jak: wiaty i zadaszenia silosy itp. Wykonujemy również okrycia na konstrukcje Klienta.

Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją. W przypadku uszkodzeń mechanicznych bez najmniejszego problemu jesteśmy w stanie usunąć usterkę lub wymienić pojedynczy element bez konieczności demontażu całego obiektu.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij